Rozhodol som sa objaviť nevšedné kúty sveta. Svoje zážitky si nechcem nechať len pre seba, preto píšem tento blog. Precestoval som už kus sveta. Rád sa s vami podelím o svoje zážitky, skúsenosti ale aj rady, čomu sa v danej krajine vyhnúť a na čo si treba dať pozor. Sledujte moje kroky a určite sa dozviete kopu zaujímavostí.
V mojom blogu by som sa chcela s ostatnými podeliť s mojimi cestovateľskými zážitkami. Možno niektorým pomôžu či poradia. Nie je ich síce veľa, ale verím, že ich počet sa bude len zvyšovať.
V mojom blogu nájdete rôzne zážitky, ktoré som zažila ja alebo moji známi na cestách, prípadne príbehy, o ktorých nám rozprávajú klienti a možno aj informácie, ktoré je dobré pred cestovaním vedieť....Stačí sa pozrieť. Možno tam niečo zaujímavé nájdete :-)
Môj blog zahŕňa predovšetkým skúsenosti z oblasti leteniek ako cestovania. Ako sa hovorí „dobrá rada nad zlato", tak nech sa páči.
V blogu sa rada podelím o svoje zážitky a témy, ktoré ma zaujímajú.
Prostredníctvom môjho blogu sa chcem podeliť s ostatnými so svojimi skúsenosťami a zážitkami z ciest.
V mojom blogu si prečítate o krajinách, ktoré som navštívila, a tiež o miestach, ktoré by som chcela ešte vidieť.
V mojom blogu sa venujem témam, ktoré sa týkajú najmä leteckej spoločnosti Ryanair. Tiež si môžete prečítať o krajinách, ktoré som navštívila a ktoré sa ešte chystám navštíviť. Je ich ešte dosť :)
Môj blog pre mňa predstavuje možnosť spoznávať nepoznané, zdieľať s ostatnými svoje zážitky, sny a skúsenosti.
Na mojom blogu som konečne začal sumarizovať svoje cestovateľské cesty a zážitky z rôznych kútov sveta.
Prostredníctvom môjho blogu Vám umožním nazrieť do tajov leteckých spoločností, letísk a predaja leteniek.
O cestách a cestovaní... niekedy možno aj trochu z cesty... :)
Ako najmladší člen tímu CK Malko Polo by som aj ja veľmi rada prispela v mojom blogu postrehmi zo sveta cestovného ruchu a spríjemnila tak vaše voľné chvíle.
Prostredníctvom môjho blogu sa s vami rada podelím o svoje cestovateľské zážitky. Pohľad na chladničku plnú magnetiek z miest, ktoré som navštívila, vždy vyčarí úsmev na mojej tvári a duša pookreje pri spomienkach...
V mojom cestovateľskom blogu sa s vami rada podelím o zážitky z oblasti cestovania. Svoju vášeň vám prostredníctvom blogu rada predstavím bližšie. Dúfam, že tipy a triky vám pomôžu pri cestovaní, poučia, prípadne vyčaria úsmev na vašich tvárach alebo na tvárach vašich blízkych.
Ja a môj cestovateľský blog, my dvaja :), by sme vám radi ponúkli postrehy a zážitky z krajín a miest, ktoré som navštívila či už ja alebo moji priatelia, informácie o nesplnenom cestovateľskom sne či tipy na výlet a dovolenku.
V mojom blogu sa budem venovať zážitkom z cestovania, ktoré mi umožnilo spoznať rôzne kultúry, krásy prírody a navštíviť (ne)typické podujatia.
V mojom blogu vám predstavím svoje zážitky z ciest obohatené aj o "pikošky" z dejín tej - ktorej krajiny alebo toho - ktorého miesta, ktoré sa len tak niekde nedozviete. Nebudem teda písať o notoricky známych historických pamiatkach. A to, že história je nudná, nie je pravda :)
V mojich blogoch sa budem venovať cestovaniu nie len po Slovensku, ale aj po krajinách Únie. Na základe vlastných skúseností vám poradím, kde sú vhodné turistiky či cykloturistiky aj pre psíčkarov.
V mojom blogu sa chcem venovať svojim cestovateľským zážitkom a zároveň vám odporučiť nezvyčajné miesta, ktoré určite stoja za to, aby ste ich navštívili.
Vo svojom blogu sa chcem venovať predovšetkým krajinám, ktoré som navštívila, a tiež zaujímavým miestam, ktoré by som chcela vidieť. Absolútnym snom je dovolenka na koni a až sa mi ju podarí zrealizovať, určite o tom napíšem.
Ďalšie články

Najčítanejšie

04.12.2014
Náročné Vianoce? Uleťte na Kubu
34984 prečítaní
26.08.2011
Sever Sardínie trochu inak
33939 prečítaní
04.08.2014
Ako lacno cestovať po drahých destináciách - Portugalsko
23670 prečítaní
13.08.2010
Ako si správne kúpiť letenky Ryanair cez internet
21729 prečítaní
09.09.2010
Írsko, Škótsko - 1.časť: Južné Anglicko, Dublin
21625 prečítaní

Najnovšie články na blogu

Navštívili sme exotický Egypt

Pridané: 30.09.2010 | Prečítané 7005 x

Ani neviem prečo, ale Egypt nepatril medzi dovolenkové miesto, kde by som túžila stráviť pár dní oddychu a relaxu. Tento rok to bolo rozhodnutie na poslednú chvíľu, všetko sa vypredalo a nakoniec nás vietor zavial do Hurghady.

viac

Keď turistika na Slovensku nestačí

Pridané: 28.09.2010 | Prečítané 5543 x

Ak máte radi hory a turistiku a nestačí vám naše malé, ale o to krajšie Slovensko s dominantnými Vysokými Tatrami, mali by ste navštíviť švajčiarske Alpy.

viac

Thajsko - tip na dovolenku

Pridané: 28.09.2010 | Prečítané 4682 x

Mala som možnosť navštíviť túto, pre mňa, najúžasnejšiu krajinu, ktorá vo mne zanechala množstvo príjemných zážitkov. Thajsko je krajina tisícich tvarí. Keď sa ma niekto opýta, čo ma najviac zaujalo, neviem odpovedať jednoznačne. Každý si podľa mňa v Thajsku nájde to, po čom túži, od toho najjednoduchšieho ubytovania až po to najluxusnejšie, čistučké more, zábavu, nákupy, wellnes centrá, prírodu či možnosť ochutnať typické pikantné jedlá.

viac

Ako prežiť pád lietadla?

Pridané: 27.09.2010 | Prečítané 6739 x

Letecká doprava patrí medzi najbezpečnejší spôsob dopravy. Ľudia ju preto pomerne často využívajú. Je rýchla, pohodlná a častokrát i lacnejšia ako preprava iným dopravným prostriedkom.

viac

Írsko, Škótsko - 1.časť: Južné Anglicko, Dublin

Pridané: 09.09.2010 | Prečítané 21625 x
Začiatok našej karavanovej cesty na 5-týždňovom okruhu do Írska a Škótska. Južné Anglicko s čarovným Stonehenge, či puby v Dubline, alebo preteky psov, to je len zopár zaujímavostí, s ktorými sme sa stretli na našej ceste.
viac

Nakupovanie na letiskách je veľmi drahé

Pridané: 03.09.2010 | Prečítané 2331 x

Už sa vám stalo, že ste chceli z výletu alebo dovolenky priniesť svojim blízkym pekný darček a zabudli ste na to? Poslednou záchranou môže byť kúpa darčeku na letisku.

viac

Vernostné programy leteckých spoločností

Pridané: 31.08.2010 | Prečítané 6151 x

Dnes je na trhu veľa leteckých spoločností, ktoré prepravujú cestujúcich po celom svete. Každá letecká spoločnosť sa snaží prilákať čo najviac zákazníkov, upútať ich svojimi ponukami, zľavami, výhodami, a tiež vernostným programom načítania míľ po každom absolvovanom lete pre jednotlivcov, firmy ale i deti.

viac

Prečo sú nízkonákladové lety nízkonákladové?

Pridané: 19.08.2010 | Prečítané 16869 x

„Keby som bol vtáčkom, letel by som za les....“
V súčasnosti nemusíme mať krídla, ani nemusíme byť finančnými magnátmi, aby sme sa dokázali v krátkom čase dostať na požadované miesto. Môžeme sa pritom vyhnúť niekoľkohodinovej ceste v nepohodlnej polohe v aute či v autobuse. Riešením je letecká doprava.

viac

Malebné Živogošče

Pridané: 16.08.2010 | Prečítané 9471 x

Makarská riviéra je miestom, kde v letných mesiacoch stretnete možno viac známych, ako keď ste doma na Slovensku. Keď sme si pred rokmi vyberali našu prvú dovolenku, tak nám ako prvá učarovala práve Makarská a jej strediská. Ako prvé si nás získali Tučepi, potom nás očarila Baška Voda a minulý rok sme sa nechali zlákať pokojnou atmosférou malej bývalej rybárskej dedinky Živogošče.

viac

Výška manipulačného poplatku pri kúpe letenky

Pridané: 13.08.2010 | Prečítané 2154 x

Pomerne častou a diskutovanou témou pri predaji leteniek býva hodnota manipulačného poplatku leteckej spoločnosti alebo agentúry. Asi nikomu netreba vysvetľovať dôvod účtovania manipulačného poplatku. V skratke ale poviem, že je to suma, ktorá zostáva prepravcovi alebo agentúre za predaj alebo sprostredkovanie predaja letenky.

viac
© 1998-2014. Všetky práva vyhradené.