Rozhodol som sa objaviť nevšedné kúty sveta. Svoje zážitky si nechcem nechať len pre seba, preto píšem tento blog. Precestoval som už kus sveta. Rád sa s vami podelím o svoje zážitky, skúsenosti ale aj rady, čomu sa v danej krajine vyhnúť a na čo si treba dať pozor. Sledujte moje kroky a určite sa dozviete kopu zaujímavostí.
V mojom blogu by som sa chcela s ostatnými podeliť s mojimi cestovateľskými zážitkami. Možno niektorým pomôžu či poradia. Nie je ich síce veľa, ale verím, že ich počet sa bude len zvyšovať.
V mojom blogu nájdete rôzne zážitky, ktoré som zažila ja alebo moji známi na cestách, prípadne príbehy, o ktorých nám rozprávajú klienti a možno aj informácie, ktoré je dobré pred cestovaním vedieť....Stačí sa pozrieť. Možno tam niečo zaujímavé nájdete :-)
Môj blog zahŕňa predovšetkým skúsenosti z oblasti leteniek ako cestovania. Ako sa hovorí „dobrá rada nad zlato", tak nech sa páči.
V blogu sa rada podelím o svoje zážitky a témy, ktoré ma zaujímajú.
Prostredníctvom môjho blogu sa chcem podeliť s ostatnými so svojimi skúsenosťami a zážitkami z ciest.
V mojom blogu si prečítate o krajinách, ktoré som navštívila, a tiež o miestach, ktoré by som chcela ešte vidieť.
V mojom blogu sa venujem témam, ktoré sa týkajú najmä leteckej spoločnosti Ryanair. Tiež si môžete prečítať o krajinách, ktoré som navštívila a ktoré sa ešte chystám navštíviť. Je ich ešte dosť :)
Môj blog pre mňa predstavuje možnosť spoznávať nepoznané, zdieľať s ostatnými svoje zážitky, sny a skúsenosti.
Na mojom blogu som konečne začal sumarizovať svoje cestovateľské cesty a zážitky z rôznych kútov sveta.
Prostredníctvom môjho blogu Vám umožním nazrieť do tajov leteckých spoločností, letísk a predaja leteniek.
O cestách a cestovaní... niekedy možno aj trochu z cesty... :)
Ako najmladší člen tímu CK Malko Polo by som aj ja veľmi rada prispela v mojom blogu postrehmi zo sveta cestovného ruchu a spríjemnila tak vaše voľné chvíle.
Prostredníctvom môjho blogu sa s vami rada podelím o svoje cestovateľské zážitky. Pohľad na chladničku plnú magnetiek z miest, ktoré som navštívila, vždy vyčarí úsmev na mojej tvári a duša pookreje pri spomienkach...
V mojom cestovateľskom blogu sa s vami rada podelím o zážitky z oblasti cestovania. Svoju vášeň vám prostredníctvom blogu rada predstavím bližšie. Dúfam, že tipy a triky vám pomôžu pri cestovaní, poučia, prípadne vyčaria úsmev na vašich tvárach alebo na tvárach vašich blízkych.
Ja a môj cestovateľský blog, my dvaja :), by sme vám radi ponúkli postrehy a zážitky z krajín a miest, ktoré som navštívila či už ja alebo moji priatelia, informácie o nesplnenom cestovateľskom sne či tipy na výlet a dovolenku.
V mojom blogu sa budem venovať zážitkom z cestovania, ktoré mi umožnilo spoznať rôzne kultúry, krásy prírody a navštíviť (ne)typické podujatia.
V mojom blogu vám predstavím svoje zážitky z ciest obohatené aj o "pikošky" z dejín tej - ktorej krajiny alebo toho - ktorého miesta, ktoré sa len tak niekde nedozviete. Nebudem teda písať o notoricky známych historických pamiatkach. A to, že história je nudná, nie je pravda :)
V mojich blogoch sa budem venovať cestovaniu nie len po Slovensku, ale aj po krajinách Únie. Na základe vlastných skúseností vám poradím, kde sú vhodné turistiky či cykloturistiky aj pre psíčkarov.
V mojom blogu sa chcem venovať svojim cestovateľským zážitkom a zároveň vám odporučiť nezvyčajné miesta, ktoré určite stoja za to, aby ste ich navštívili.
Vo svojom blogu sa chcem venovať predovšetkým krajinám, ktoré som navštívila, a tiež zaujímavým miestam, ktoré by som chcela vidieť. Absolútnym snom je dovolenka na koni a až sa mi ju podarí zrealizovať, určite o tom napíšem.
Ďalšie články

Najčítanejšie

04.12.2014
Náročné Vianoce? Uleťte na Kubu
34337 prečítaní
26.08.2011
Sever Sardínie trochu inak
33387 prečítaní
04.08.2014
Ako lacno cestovať po drahých destináciách - Portugalsko
23092 prečítaní
09.09.2010
Írsko, Škótsko - 1.časť: Južné Anglicko, Dublin
21122 prečítaní
13.08.2010
Ako si správne kúpiť letenky Ryanair cez internet
20966 prečítaní

Najnovšie články na blogu

Stovežatá Praha

Pridané: 25.04.2012 | Prečítané 3506 x

Už oddávna je hlavné mesto Českej republiky – Praha, nazývaná aj „stovežatá Praha“. Presvedčiť sa o tom môžete na hociktorom mieste, kde sa v Prahe rozhliadnete. Veží a vežičiek je skutočne omnoho viacej ako tisíc.

viac

Victoria Beckham alias letuška

Pridané: 24.04.2012 | Prečítané 2342 x

Victoria na sociálnej sieti Twitter zverejnila fotku, kde sedí na mieste letušky a niečo hlási pasažierom a letuška vedľa nej vyzerá dosť zhrozene.

viac

...keď to nejde v kufroch, pôjde to v lietadle

Pridané: 20.04.2012 | Prečítané 1374 x

O tom, čo všetko možné prepraviť v kufri  v podpalubí som už písala. Ale nájdu sa aj „experti“, ktorí sa vynájdu vždy , napr. ak niečo neprepravia v kufri, skúsia to v lietadle.

viac

Detské tábory

Pridané: 19.04.2012 | Prečítané 3346 x

Ak stále nemáte program na letné prázdniny pre svoje ratolesti a premýšľate o tom, komu ich dáte strážiť,  mám pre vás skvelý tip.

viac

Čo prepravujeme v kufroch...

Pridané: 18.04.2012 | Prečítané 1581 x

Aj vás čaká cesta lietadlom a premýšľate, čo zbaliť a nezbaliť do svojho kufra. Predpokladám, že najmä ženy premýšľajú, ako naskladať polovicu šatníka a kúpeľne do jedného kufra a neprekročiť pri tom váhový limit, príp. stanovené rozmery.

viac

Liverpool

Pridané: 17.04.2012 | Prečítané 3481 x

Po dlhom rozhodovaní, kam budú viesť moje ďalšie cesty, som sa rozhodla navštíviť mesto Liverpool. Tento metropolitný okres v Spojenom kráľovstve láka turistov nielen svojou históriou, ale i veľkými možnosťami na príjemné nakupovanie.

viac

Lietadlo vs. človek = silnejší vyhráva

Pridané: 13.04.2012 | Prečítané 3030 x

Milovníci adrenalínu si určite prídu na svoje na ostrove St. Maarten v Karibiku. Existuje tu totiž pláž, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti letiska, a tak si človek môže doslova na vlastnej koži okúsiť silu tlaku vzduchu pristávajúceho či vzlietajúceho lietadla. Zákaz nezákaz, adrenalín je adrenalín.

viac

Amsterdam – predĺžený víkend

Pridané: 12.04.2012 | Prečítané 5750 x

Tak na predĺžený víkend do tohto mesta som sa veľmi tešila. Bola krásna jar, počasie ako vyšité na takýto výlet. Tak ako všade v Holandsku, ani tu nemáte problém sa dohovoriť po anglicky, čo je po mojich predchádzajúcich skúsenostiach z Francúzka, Španielska, či Talianska, veľmi príjemné. Ďalšou pozitívnou správou je, že letenky do Amsterdamu sú čoraz lacnejšie a prístupnejšie.

viac

Jarná lyžovačka na Kaprune

Pridané: 12.04.2012 | Prečítané 3327 x

Sny sa plnia. A do bodky. Vždy som chcela lyžovať vo výške nad oblakmi, v stredisku, ktoré má meno a každý človek ho pozná, v stredisku, kde je každá zjazdovka dokonale upravená a premávajú tu len kvalitné lanovky a vleky, nehovoriac o službách, pohostinstve, atrakciách a sprievodných akciách, ktoré urobia zo športovej aktivity zážitok a naplnenie snov.

viac

Srí Lanka - žiarivá zem

Pridané: 15.03.2012 | Prečítané 3598 x

Chcete zažiť niečo ojedinelé? Navštíviť exotiku v jej pravej, nezmenenej podobe ? Takýchto miest je už málo, ale Srí Lanka je jednou z nich. Je to ostrov na východ od Indie, má tvar kvapky a je zemou zasľúbenou pre milovníkov čaju.

viac
© 1998-2014. Všetky práva vyhradené.